Vmware Sanal bilgisayar uygulamasına Mac in en son sürümünü indirmek?

Vmware Sanal bilgisayar uygulamasına Mac in en son sürümünü nasıl indirebilirim .Dikkat VMware nin son sürümü olan Workstation 16 ya indirmek istiyorum . WMvarenin eski sürümüyse indirmeyeceğim .Sürümünü cevap yazarken belirterseniz sevinirim.

Not: AMD Ryzen 5 işlemci yi desteklesin.

adils adils (136)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Araştırdığım kadarıyla Mac işletim sistemi için indirme linki göremedim.

    ilkaybaki16 ilkaybaki16 (572)
    3 yıl önce cevaplandı

    • yinede aradığımnız için teşekkürler . adils 3 yıl önce