VMware Workstation Player'in deneme sürümünde kaç gün kısıtlama var?

Merhaba;

VMware Workstation Player kuracağım ama deneme sürümü versiyonunu :) VMware Workstation Player'in deneme sürümünde kaç gün kısıtlama var?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    https://www.vmware.com/tr/try-vmware.html

    şu adrese gidildiğinde "VMware provides two ways for you to try our products free for 60 days" yazısını görebilirsin. Yani 2 aylık deneme süren olmuş olacak.

    ismailsarp ismailsarp (6010)