Vodafone 4.5 g aşırı yavaş

Ben vodafone neyim internet hızım aşırı düşük youtubede googlede donmalar oluyor ben telefonun 4.5 g frenkanslarıyla oynama yaptım ama hala yavaş bu konuda çözüme ulaştırırsak sevinirim. İsmim ilhan erdem

kullanici61783 kullanici61783 (1)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba ilk olarak telefonunu yeniden başlat ve sonuca bak. Ardından Speedtest ile telefonunun mobil veri hızını test et www.speedtest.net.

    Başka yere gittiğin zaman yani başka konuma gittiğin zaman orada internet yavaşlığı oluyor mu?

    Telefon hatlarında sorun ola bilir :/ oturduğun yerde sadece sorun var ise eğer oturduğun yerde sorun yaşıyor isen müşteri hizmetleri ile görüşmeni öneriyorum yapmazsalar da sürekli arayıp dur onları hep aynı sorunu belirt yine yapmadılar başka operatöre geçmeni öneriyorum her yerde aynı sonucu vermeye biliyor operatörler.

    darkcrak darkcrak (5158)