Vodafone AKK sorgulama nereden nasıl yapılır?

Merhaba;

Vodafone ev interneti kullanıyorum. AKK'yi geçtiğimi nasıl anlarım?

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Buraya Tıklayarak Konuya bakarak anlayabilirsiniz

    oyuntubeyoutuber oyuntubeyoutuber (-89)
    6 yıl önce cevaplandı

      Vodafone akk sorgulama için JetFatura web sitesiniz kullanabilirsin.

      vodafone akk sorgulama için şu adımları takip et:

      1. https://www.jetfatura.com/jetfatura1/formLogin.aspx adresine git.
      2. Açılan sayfada Kullanıcı Kodu ya da TC Kimlik Numarası ve şifreni girerek Vodafone ev internet AKK durumu ve indirme durumunu görebilirsin.

      İlk kez giriş yapıyorsan veya şifreni unuttuysan buraya tıklayarak şifre alabilirsin

      Vodafone ev interneti için kota, akk sorgulama, indirme durumu gibi bilgileri JetFatura web sitesinden öğrenebilirsin.

      hakan hakan (15424)