Vodafone Cep Kartvizit nasıl kapatılır?

Vodafone Cep Kartvizit servisi nasıl kapatılır?

Telefonda ekrana gelen Kartvizit gönderilsin mi uyarısı nasıl kapatılır?

Vodafone Cep Kartvizit nasıl iptal edilir?

hakan hakan (15424)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Vodafone Cep Kartvizit nasıl kapatılır?

    Vodafone Cep Kartvizit  servisi özellikle yeni Vodafone aboneleri için oldukça can sıkıcı bir özellik olabilir. Her telefon konuşmasından sonra ekrana gelen Kartvizit karşı tarafa gönderilsin mi uyarısına iptal demek can sıkıcı olabiliyor.

    Bu sebepten Vodafone Cep Kartvizit hizmetini kapatmak isterseniz şu yolu deneyin:

    Vodafone Cep Kartvizit Kapatma: Akıllı telefon Vodafone uygulaması üzerinden

    1. Telefonunuzda  Sim Araç Kiti uygulamasını bulun.
    2. Vodafone menüden Cep Kartvizit'i seçin.
    3. KAPAT - Kart Vizit'e dokunun.

    Bu işlemden sonra Vodafone cep kartvizit servisi iptal edilecek, kapatılacaktır.

    Ayrıca Vodafone Cep Kartvizit SMS yolu ile de kapatılabilir.

    Vodafone Cep Kartvizit Kapatma: SMS ile Vodafone Cep Kartvizit iptal etme

    1. Telefonunuzda mesajlar bölümüne girin.
    2. KAPAT yazıp 7231'e mesaj olarak yollayın.

    Kısa mesaj ile Cep kartvizit servisi bu şekilde kapatılabilir.

    hakan hakan (15424)