Vodafone Cep Kartvizit nedir?

Vodafone Cep Kartvizit ne işe yarar?

Vodafone Cep Kartvizit ücretli mi?

Vodafone Cep Kartvizit ücreti ne kadar?

hakan hakan (15424)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Vodafone Cep Kartvizit nedir?  Vodafone Cep Kartvizit ne işe yarar?

    Vodafone kartvizit, telefon numaranızı tek tuşla paylaşabilmenizi sağlayan bir vodafone hizmetidir.

    Herhangi bir telefon konuşmanızdan sonra ekrana bir bilgi mesajı gelir ve kartvizitinizin karşı tarafa gönderilip gönderilmeyeceğini sorar. Eğer onay verirseniz telefon numaranız karşı tarafa gönderilir.

    Konuştuğunuz kişi kartvizitinizi alır ve bu bilgileri rehberine kolayca ekler.

    Vodafone Cep Kartvizit ücretli mi?

    Evet. Vodafone Cep Kartvizit hizmeti ücretli bir servistir. Ücret kartvizit başına alınır.

    Vodafone Cep Kartvizit ücreti ne kadar?

    Vodafone kartvizit servisi ücretli bir servistir ve kartvizit başına 60 kuruş alır. Bu sebepten yeni Vodafone aboneleri faturalarında beklenmedik tutarlar görmek istemiyorlarsa bu hizmete dikkat etmeliler.

    Her konuşmanın ardından ekrana gelen Kartvizit gönderilsin mi uyarısı oldukça can sıkıcı olabiliyor. Eğer Vodafone Kartvizit hizmetini kapatmak isterseniz buradan nasıl yapıldığını öğrenebilirsiniz: Vodafone Cep Kartvizit nasıl kapatılır?

    hakan hakan (15424)