Vodafone'da hotspot ile internet paylaşımı ücretli mi?

Turkcell 15 Ocak'tan itibaren mobil internet paylaşımı için 9 TL alacakmış peki bu Vodafone için de geçerli mi? Yani Vodafone'da hotspot açıp internet paylaşımı yapmak ücretli olacak mı?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Hayır Vodafone hattınız varsa mobil internetinizi hotspot açarak istediğiniz kadar ve istediğiniz cihazla paylaşın hiçbir ek ücret alınmayacak. Vodafone bu konuyla alakalı açıklama yaparak hotspot ile mobil internet paylaşımı yapmanın ücretli olmayacağını söyledi.

    Vodafone'un yaptığı açıklama şöyle:

    "Türkiye’nin dijital dönüşümüne liderlik etme vizyonuyla faaliyet gösteren Vodafone, hotspot yoluyla mobil veri paylaşımı için kullanıcılarından ücret talep etmiyor."

    Kaynak: https://www.sozcu.com.tr

    Sevindiğimiz şeye bakın. Zaten bugüne kadar hiç para vermediğimiz bir şeye, artık bundan sonra da para vermeyeceğimiz için sevinir duruma geldik.

    omercik omercik (9418)