Vodafone fibernet google'a girdiğinde bağlanmayı reddediyor hiç birşeye giremiyorum

Vodafone Fibernet kullanıyorum. Google'a girmek istediğimde Sunucu bağlantıyı reddetti diyor, giremiyorum.

Vodafone fibernet  Sunucu bağlantıyı reddetti sorununun çözümü nedir?

cagrigumus cagrigumus (16)
7 yıl önce sordu

  • soruyu daha da açıklarmısınız?? toprak34 7 yıl önce

Toplam 3 Cevap

Google'a girmeye çalıştığımda internet yok hatası veriyordu. Modemi kapatıp açtığımda sorun düzeldi.

cagrigumus cagrigumus (16)
7 yıl önce cevaplandı

  • wi-fi yerinde ünlem mi var toprak34 7 yıl önce
  • İlk başta internet varken bile giremiyordum şimdi ünlem var ve telefondan bağlandığımda kablosuz ağda oturum açın diye bir uyarı geliyor cagrigumus 7 yıl önce
  • İlginiz için teşekkür ederim modemi kapatıp açtım düzeldi sorunum cagrigumus 7 yıl önce
  • kendi sorunuzu onaylamanız doğru bir davranış değildir toprak34 7 yıl önce

toprak34 toprak34 (2026)
7 yıl önce cevaplandı

    Vodafone sanırım bu aradar bir konfigürasyon değişikliğine gitti ve tüm Vodafone  fiber internet kullanıcıları bu durumdan etkilendi.

    Geçenlerde tüm vodafone fiber internet kullanıcıları 503 hatası alıyordu. Sorunun çözümü için modemi kapatıp açmak ya da Vodafone müşteri hizmetlerini aramak gerekiyordu.

    Bu aralar Vodafone internet kullanıp sorun yaşayanlar ilk olarak modemi kapatıp açmalı, sorun düzelmezse Vodafone müşteri hizmetlerini aramalılar.

    hakan hakan (15424)