Vodafone internet ayarları nasıl yapılır?

Vodafone internet ayarları nasıl yapılır? Vodafone internet ayarları sms ile alma

Vodafone internet ayarları alma

Vodafone internet ayarları yapmak istiyorum nasıl yaparım?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Vodafone internet ayarları nasıl yapılır? Vodafone internet ayarları nasıl alınır?

    Vodafone hattınızda internet ayarlarını aşağıdaki anlattığım yöntemlerden birini uygulayarak yapabilirsiniz.

    1-) *7000#'yi tuşlayarak internet ayarı yapma:

    1. Telefonunuzun arama uygulamasını açın.
    2. Arama bölümünde *7000#'yi tuşlayın ve arama tuşuna basın.
    3. Daha sonra gelen yönergeleri sırasıyla takip edin. Cihazınıza uygun internet ayarını yapabilmek için sizi yönlendirecektir.

    2-) APN'leri varsayılana sıfırlama:

    Eğer Vodafone internet ayarları hala olmadıysa, deneme yanılma yoluyla keşfettim bir başka yöntemi paylaşmak istiyorum. APN ayarlarında "APN'leri varsayılana sıfırla" diye bir seçenek var. Bunu uyguladığımızda erişim noktası adları varsayılana (yani olması gerektiği) haline geri dönüyor. Sanırım bu bir çeşit önlem gibi bir şey. Daha sonra ise internet ayarları otomatik olarak yapılmış oluyor.

    APN'leri varsayılana döndürmek için:

    1. Telefonunuzdan Ayarlar'a girin.
    2. Ağlar > Mobil ağ > Erişim noktası adları bölümüne girin.
    3. Buradan menüyü açtığınızda "varsayılana sıfırla" gibi bir seçenek olacak, buna tıklayın.
    4. Varsayılana sıfırladıktan sonra APN'ler olması gerektiği haline geri dönecektir. Yani internet ayarlarınız yoksa bile otomatik yapılacak.

    Vodafone internet ayarlarım hala olmadı ne yapmalıyım?

    Yukarıdaki 2 yöntemden birini yaptıktan sonra internet ayarlarınız mutlaka olmalıdır. Eğer olmadıysa operatörde veya telefonunuzla alakalı bir sıkıntı var demektir. 542 numaralı Vodafone müşteri hizmetlerini arayıp probleminizi detaylıca söylemeniz gerekiyor.

    omercik omercik (9418)