Vodafone nakil işleminin uzun sürmesi

Merhaba;

1 aydan beri vodafone'un nakil yapmasını bekliyoruz. Pazar günü sizi yarın arayacağız dediler aramadılar onları tekrar aradık uzun sürebilir vb vb gibi şeyler söylüyorlar bilişim proje ödevim var yetiştiremeyeceğimden korkuyorum ne yapabiliriz çok uzun sürdü çünkü.

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Baban veya annen (hat sahibi kimse) arayıp sürekli sıkıştırsın. Keyiflerine bırakırsan 1 yıl bekletirler.

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      Ve Vodafone ile yapılan mukaveleyi iyi inceleyin. Eğer süre gecikmesi hallerinde mukavalenin re'sen bozulması gibi mukavelede size uyan bir madde varsa bundan faydalanabilirsiniz. Yani böyle bir durumda mukavele otomatik olarak bozulur, Vodafone üyeliğiniz -eğer sizde isterseniz- düşmüş olur. Bu durumda Vodafone, aboneliği tek taraflı fesh etmeniz halinde sizden bir hak talep edemez, size bir yaptırım uygulayamaz.

      Böyle olursa kendinize uygun bir başka internet servis sağlayıcısı arayabilirsiniz.

      Vodafone ile devam etmekte olan bir süreli mukaveleniz mevcuttu herhalde, üsttekileri ona istinaden yazdım.

      temmuz temmuz (12505)
      6 yıl önce cevaplandı

      • @temmuz abi, mukavele ne demek? Taahhüt mü yani? toprak34 6 yıl önce
      • Evet, benzer şeylerdir. Eş anlamlı gibi.. Mukavele: Sözleşme, Taahhüt: Üstlenme, kabullenme.. @toprak34 temmuz 6 yıl önce
      • @temmuz abi peki o mukaveleyi nereden inceleyebilirim internet sitesi falan var mı ? toprak34 6 yıl önce
      • Sizde yazılı nüshası olması lazım. Babana söyle o baksın @toprak34 temmuz 6 yıl önce