Vodafone puan nedir, ne işe yarar?

Benim 5000 puanım var almak istediğim cihaz 4000 puan ben bu cihazı herhangi bir ücret ödemeden alabiliyor muyum yoksa tarifeme ücretlendirme mi yaplıyor?

Vodafone puan nedir?

semm65 semm65 (85)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Vodafone puan sisteminde bir cihazı ücretsiz almak gibi bir durum yok. Vodafone puan sisteminde, örneğin faturanı düzenli bir şekilde ödüyorsan puanın artıyor. Vodafone da bu tür puanı biriken kullanıcılara teklifler yapıyor. Örneğin 5000 puanınız var  iPhone 8 almak ister misiniz gibi. Elbette bedavaya vermiyor.  Fiyatını da kazık bir şekilde faturana ekleyerek senden alıyorlar.

    Yani puan filan hikaye.  Aldığın telefonun parasını fazlasıyla senin faturana yansıtıyorlar.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

    • çok teşekkürler, semm65 5 yıl önce