Vodafone Smart ultra 6 Android: 6.0.1

Telefonda sürekli reklam çıkıyor reklamları engelleyen bir program yokmu engellemekten ziyade bu reklam zilletini kaldıracak program var mı ? varsa nasıl kullanılır ?

lucas77 lucas77 (199)
4 yıl önce sordu

  • Telefonda dolaşırken mi reklam çıkıyor yok sa internette mi darkcrak 4 yıl önce

Toplam 2 Cevap

Telefonunda virüs var telefonunu bi altta verdiğim 2 antivirüs programı ile tarar mısın detayları yorum yaz kısmından bana yazar mısın

darkcrak darkcrak (5168)
4 yıl önce cevaplandı

    merhabalar

    kullanici878800 kullanici878800 (1)