Vodafone VFD600 cep telefonu güncelleme sorunu

merhaba arkadaşlar vodafone vfd600 cep telefonu güncelleme sorunu yaşıyorum ayarlar>telefon hakkında>yazılım güncellemesi>çevrimiçi güncelleme yazılarına dokunuyorum güncellemeler denetleniyor yazısı geliyor bir müddet sonra Ağ hatası - Ağ hatası lütfen daha sonra tekrar deneyin yazısı geliyor telefon wifi internete bağlı niye böyle hata ile karşılaşıyorum bilen varsa yazabilirmi telefona fabrika ayarlarına geri dön değilde format attıydım ondan sonra böyle bir sorun çıktı telefonu yeniden başlattım sonuç aynı cevap için teşekkürler @temmuz bey @farurhenho @murat bey

gorele28 gorele28 (387)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Bu Vodafone'un güncelleme sunucularından kaynaklı bir sorun olabilir. Kendi internetin problem olmadığından emin olmak için farklı WiFi ağlarında deneyebilir misin?

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • zaten WiFiye bağlıyken yapıyorum @farurhenho gorele28 5 yıl önce
    • İşte problemin sende olup olmadığını anlamak için farklı WiFi ağlarında dene. Eğer hala olmuyorsa Vodafone sunucu kaynaklı bir problem vardır. Ayrıca güncelleme olduğunu da zannetmiyorum fazla beklentiye girmemelisin. @gorele28 omercik 5 yıl önce