Vova güvenilir mi? Vova.com'dan alışveriş yapmak mantıklı mı?

Vova.com nedir?

Vova alışveriş sitesi güvenilir mi?

Vova hangi ülkenin?

Vova ile telefonla iletişim mümküm mü?

murat murat (12492)
5 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Vova nedir?

    Vova Hong Kong merkezli uluslararası bir alışveriş sitesidir. vova tüm dünyaya ücretsiz gönderim yapmaktadır.

    Vova.com, AliExpress gibi uzak doğu menşeli bir alışveriş sitesidir.

    Vova alışveriş sitesi güvenilir mi?

    Vova.com güvenilir bir alışveriş sitesidir.  Fakat Çin merkezli alışveriş sitelerinden alışveriş yaparken olabilecek aksilikleri kabullenmeniz gerekiyor.

    Öncelikle Vova.com ile ilgili araştırma yaparken hakkındaki şikayetleri okudum. İnsanların ne kadar bilinçsizce alışveriş yaptığını gördüm.

    "Sipariş verdim ürünüm 1 haftadır gelmedi", "Vova izmir merkezli dediler ama telefonunu bulamadım" gibi inanılmaz şikayetler var.

    Çin'den verdiğiniz siparişler 15-45 gün içinde size ulaşır. 1 hafta da bu ürün size ulaşmaz.  Alışveriş yaparken alışveriş yaptığınız sitenin nerede  olduğunu nereden ürün aldığınızı mutlaka kontrol edin.

    Vova'dan sipariş verip, bu siteyi yerli bir site sanıp, bir kaç günde siparişin eline geçeceğini düşünenler var.

    Bu tür alıiverişi defalarca yaptım. Sadece 1 defa kargom elime ulaşmadı. Onda da durumu bildirdim ve para iadesi aldım.

    Vova siparişi kaç günde gelir?

    Siparişi size ulaşması 15 ile 45 gün sürebilir.

    Vova telefon numarası nedir?

    Vova telefon ile destek vermemektedir.  Bu yüzden Vova'nın bir telefon numarası yok.

    Vova'dan aldığım bir ürünü iade edebilir miyim? Vova iade süreci nasıl işliyor?

    Vova'dan aldığınız bir ürünü şu şekilde iade edebilirsiniz:

    1. Sipariş detayları sayfaına gidin.
    2. Sipariş durumu Teslim Edildi durumuma geldiğinde PARA İADESİ TALEP ET aktif olacak bu linke tıklayın.
    3. Ekrana bir form gelecek bu formda istenilen bilgileri doldurun. İade işlemi başlamış olacaktır.

    Vova tarafından size satıcının adresi iletilecektir. Daha sonra bu adrese ürünü kargolamanız gerekir. Kargo ücreti size aittir.

    Ürün size teslim edildikten sonra 30 gün içinde iade talebinde bulunabilirsiniz. İade talebiniz normalde 24 saat içince yanıtlanacaktır.

    Eğer siparişin teslim tarihinden 30 günden fazla zaman geçtiyse, müşteri hizmetleri ile iletişime geçmeden ürünü kargoya verdiyseniz, geçerli bir kargo takip nuramarası vermediyseniz iadeniz kabul edilmez.

    Vova siparişi nasıl iptal edilir?

    Siparişlerim sayfasından siparişinizi iptal edebilirsiniz. Eğer sipariş verdiğiniz ürün kargoya verilmediyse siparişinizi iptal edebilirsiniz. Ürün kargıya verildiyse siparişi iptal edemezsiniz. Ürün size geldiğinde iade edebilirsiniz.

    Vova para iadesi kaç gün sürüyor?

    Kredi kartı ile ödeme yaptıysanız 7-14 gün arasında paranız kartınıza iade edilir. Fakat bazen bankalardan kaynaklı bu süre uzayabiliyor.

    Vova ücretsiz ürün gönderimi doğru mu?

    Bu konuyla alakalı sorulan bir soruyu cevapladık. Vova gerçekten ücretsiz ürün veriyor mu? linkine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

    murat murat (12492)
    5 yıl önce cevaplandı

      bende urun sipariş ettim arkadasımdan duymuştum arkadasıma urun geldi ama kart konusunda sanal kart yada on odemeli bir kredi kartı girmeniz mantıklı 0.11 kurus kesiyor ve onu geri yukluyor doğrulama amaclı bence güvenilir

      kullanici735833 kullanici735833 (1)