VPN ile bazı sitelere girememe

VPN kullanarak Camsurf, Ometv gibi sitelere giriş yapamıyorum, bunun çözümü var mı?

turkuaz23 turkuaz23 (1)
6 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Bazı siteler VPN ile girişleri engelleyebiliyorlar. Normalde ulaşabileceğiniz bir siteye VPN ile giriş yasağı ile karşılaşabilirsiniz. Eğer bu durumu yaşıyorsanız o sitelere VPN olmadan girmeyi (DNS adresi değiştirerek) girmeyi deneyin. Ancak amacınız gizlilik ise yani Türkiye'den giriş yaptığınızı anlamanızı istemiyorlarsa bu durumda pek yapacağınız bir durum olmayabilir.

ismailsarp ismailsarp (6010)