VPN ile İp adresi değiştirme

Vpn kullaniyorum mesela İp Adresi 85.43.283.23 her tiklayisimda sadece son rakamlar değişiyor hepsini değiştiren yani bir yol var mı veya böyle bir vpn ?

rakona rakona (1)
2 yıl önce sordu

    Toplam 5 Cevap

    Buna gerek yok. IP adresinin bir hanesi değişse bile IP adresin değişmiş sayılır ve normal şartlarda aynı işi görür. Ayrıca IP adresinin ilk üç hanesi bağlandığın ülkeye göre değişkiklik gösterir.

    xbedirhanx xbedirhanx (836)
    2 yıl önce cevaplandı

      Merhaba,

      Bilgisayarına Zenmate gibi bir program indirip her yeni bağlantı kurduğunda farklı ülke seçersen ip adresin tamamen değişicektir.

      Bu tarz programlarla tamamen anonymous olarak internete bağlantı kurmadığını da belirtmek isterim. Tam gizlilik için Linux işletim sistemlerini nacizane olarak öneririm.

      berk berk (224)
      2 yıl önce cevaplandı

        VPN programlarında Ülke ya da Bölge gibi bir seçenek olur. Farklı bir ülke, bölge seçersen IP adresinin tüm blokları değişir. Pek çok farklı VPN programı var. Ücretsiz olanlardan Psiphon önerebilirim: Psiphon nedir, nasıl kullanılır?

        Oyun için VPN kullanıyorsan ücretlileri öneririm. Ücretsiz olanlar yavaş oluyor.

        murat murat (12492)
        2 yıl önce cevaplandı

          Turbo VPN premium seçeneğini kullanırsan sorunun çözülecektir.

          leventdenizci leventdenizci (1)
          2 yıl önce cevaplandı

            Tüm rakamlarını değiştirmene gerek yok . zaten ip in değiştiği için web sitelerinde  anonim olursun.

            beratbozkurt beratbozkurt (1)