VPN Melon nedir, nasıl indirilir? VPN Melon nasıl kullanılır?

VPN Melon uygulaması nedir, ne işe yarar?

VPN Melon Android telefona nasıl yüklenir?

VPN Melon ücretli mi yoksa ücretsiz mi? Ücretsiz sürümünde ne gibi özellikler vardır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    VPN Melon uygulamasının özellikleri nelerdir?

    VPN Melon, engellenmiş sitelere girebilmenizi sağlayan ücretsiz VPN uygulamasıdır. VPN Melon servisini kullanarak Android telefonda IP adresi değiştirme, internette gizliliği sağlama, yasaklı sitelere girme gibi ihtiyaçlarınızı karşılarsınız.

    VPN Melon ücretli mi?

    VPN Melon uygulaması tamamen ücretsiz. Ancak uygulamayı reklamlarla birlikte kullanıyorsunuz. Reklam olması sizin için kötü bir şey değilse tadından yenmez diyebilirim.

    VPN Melon uygulaması sürümünde kota var mı?

    Hayır yok. VPN Melon uygulamasında kota veya hız kısıtlaması bulunmuyor.

    VPN Melon uygulamasını nereden indirebilirim?

    Buraya tıklayarak ücretsiz VPN Melon'u Android cihazınıza indirebilirsiniz.

    VPN Melon uygulamasını kullanmalı mıyım?

    Ücretsiz olması yönüyle VPN Melon gayet kullanışlı bir servis olduğunu düşünüyorum. Reklam olmasını dert etmiyorsanız kesinlikle kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)