VPN Monster nedir? VPN Monster nasıl kullanılır?

VPN Monster uygulaması tam olarak nedir, ne işe yarar?

VPN Monster'i Android telefonuma nasıl indirebilirim?

VPN Monster ücretli mi? Ücretsiz sürümünde ne gibi kısıtlamalar vardır?

omercik omercik (9418)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    VPN Monster nedir? VPN Monster'in özellikleri nelerdir?

    VPN Monster basit bir ifadeyle, internette engellenmiş sitelere girebilmenizi sağlayan ücretsiz VPN uygulamasıdır. VPN Monster sayesinde IP adresinizi değiştirebilir ve yasaklı sitelere sorunsuz bir şekilde girebilirsiniz.

    VPN Monster ücretli mi?

    VPN Monster servisinin ücretsiz ve ücretli olmak üzere iki farklı sürümü var. Ücretli sürümünde daha hızlı sunuculara bağlanabiliyorsunuz ayrıca uygulamada reklam çıkmıyor. Ancak ücretsiz sürümde, ücretliye nazaran yavaş sunuculara bağlanabiliyorsunuz. Ayrıca VPN Monster ücretsiz sürümünde reklam gösteriyor.

    VPN Monster ücretsiz sürümünde kota var mı?

    Hayır yok. VPN Monster'in en iyi özelliği ücretsiz sürümünde bile kota sınırı koymuyor. Yani eğer "reklam olması benim için sorun değil, sadece yasaklı siteye girmek istiyorum" diyorsanız tam size göre.

    VPN Monster uygulamasını nereden indirebilirim?

    Buraya tıklayarak ücretsiz VPN Monster'i Android cihazınıza indirebilirsiniz.

    VPN Monster uygulamasını kullanmalı mıyım?

    Bence VPN Monster gayet kullanışlı bir servis. Reklam olmasını dert etmiyorsanız kesinlikle kullanabilirsiniz.

    omercik omercik (9418)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @farurhenho ülkemizde olmayan oyunları görebilir miyim pubg lite gibi? ozgurlol 5 yıl önce
    • PUBG Lite dünya genelinde daha Play Store'a gelmedi. Ülkemizde olmayan oyunları indirmek için o oyunun apk dosyasını indirmen daha mantıklı olur. Mesela PUBG Mobile Lite'ı nasıl indirileceğini yazmıştım yine burada. Okumadın mı? @fakiradam omercik 5 yıl önce
    • @farurheno evet okudum ozgurlol 5 yıl önce
    • İşte onun gibi google da "oyun ismi apk indir" diye aratarak bulabilirsin. Ya da istediğin oyunları gel buraya sor, ben nasıl indirileceğini bulup sana anlatırım. @fakiradam omercik 5 yıl önce