VPN programları devlet tarafından yasaklanacakmış. Bu doğrumu?

VPN ler devlet tarafından yasaklanacakmış bu doğrumudur sizce

atavistic atavistic (7)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba

    Maalesef bugün çıkan kesin olmayan bir habere göre btk bazı vpn sağlayıcılarının erişimini engelleme kararı aldığı iddaası öne atıldı

    Erişimi engellenmesi öngörülen vpn sağlayıcıları aşağıdaki listede yer alıyor

    - Zenmate

    - VPN Master

    - Hotspot Shield VPN

    - Tor Project

    - TunnelBear

    - Hotspot Shield VPN

    - Zero VPN

    - VyprVPN

    - Private Internet Access VPN

    - Psiphon

    - IPVanish VP.

    - Espress VPN

    Dipnot : Vpn sağlayıcıları engellemek ülke çapında büyük sıkıntılara yol açabilir vpn sağlayıcılarını sadece kullanıcılar değil bankalar, şirketler vb. Büyük firmalarda güvenlik için kullanıyor. Vpn sağlayıcılarının uzun vadede engellenmesi ekonomiye zarar verecektir

    tahatugyan tahatugyan (1206)
    7 yıl önce cevaplandı

    • o zaman ülke kendinede zarar vermiş olacak atavistic 7 yıl önce