VPN Programları Yardımcı olur musunuz

ben zenmate hola gibi vpn prgramları kullandım şimdi iste normal şekilde twitch tv ye girdiğimde yayınlar donuyor suan almanya sunucusu ile bağlandım donmuyor bunu nasıl düzelte bilirim yardım eder misiniz

bozkurt0019 bozkurt0019 (5)
8 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    zanmeta gerçek bir ip değiştirme programı değil görsel olarak değiştiriyor sadece

    donuyor dediniz bütün sunucular da aynı performansı alamasınız zaten

    candan candan (4301)
    8 yıl önce cevaplandı

    • sorunu buldum bilgisayarımın vpn ayarı bozulmus bunu nasıl düzeltebilirim bozkurt0019 8 yıl önce
    • online oyunlarda da bu bana ping sorunu cıkartıyor yardımcı olursanız cok sevinirim bozkurt0019 8 yıl önce
    • ağ bağlantıları sorun gider tıklatın internet bağlantılarını tıklatın candan 8 yıl önce
    • bu zanmeta deneme sürümümü acaba kulandığınız candan 8 yıl önce
    • hayır bir haftalık premium paketi bozkurt0019 8 yıl önce