Vpn programlarını full indirmek doğru mu?

Merhaba vpn programlarını full şekilde indirmek doğru mudur?

ilkaybaki ilkaybaki (236)
4 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    VPN uygulamaları genelde üyelik ister.  FULL indirmek diye bir şey yok.  Ya deneme sürümü, ya da ücretsiz sürümü vardır genelde. Fullden kastın crackli mi? Crack sitesine güvenin varsa ve riskleri kabul ediyorsan kullanırsın.

    murat murat (12492)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @murat Fullden kastım crackli, mesela Google'a "vpn full indir" yazınca full program indirme siteleri çıkar ya onlardan indiriyor bir site var ona güveniyorum sorun çıkmadı hiç ilkaybaki 4 yıl önce
    • @ilkaybaki crack kullanmak senin tercihin tabi dostum. Bir şey diyemem. Güveniyorsan sorun yok. murat 4 yıl önce

    Ücretsiz Vpnler Mevcut Market De Hotspot Veya Vpn İnf indir Vpn İnf Gayet İyidir Android İçin

    andromobil andromobil (74)
    4 yıl önce cevaplandı

    • @andromobil Bana ücretsiz pc için lazım ilkaybaki 4 yıl önce
    • psiphon indir o zaman andromobil 4 yıl önce
    • veya hotspt taryacı içinse opera indir kendi vpnsi var andromobil 4 yıl önce
    • @andromobil ben tarayıcı olarak Chrome kullanıyorum,Operayı kullandım güzeldi ama son zamanlarda Opera yavaşlama söz konusu oldu düzeldi mi bilmiyorum, bende biliyorum Opera'nın kendi vpnsi olduğunu ama yavaş geldi gözüme. ilkaybaki 4 yıl önce
    • evet öyle yavaş ben oyuzden kaptıyorum psiphon kullanıyom puffin var mesala ama o nasıl kullanlıyor bilmiyom andromobil 4 yıl önce