Vulkan Run time libraries nasıl indirilir?

Arkadaşlar Vulkan Run time libraries nereden indirebilirim? Denetim Masası > Program kaldırda yok ama C:\Program Files (x86)\VulkanRT\1.0.61.0 yerinde var gözüküyor.

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Vulkan Run time libraries indirmek için lunarg sitesini kullanabilirsin. Lunarg Vulkan Run time libraries'i yazan şirket.

    Vulkan Run time libraries buradan indirebilirsin: Vulkan Run time libraries  indir

    Açılan sayfada Windows yazan başlık altında Version / Released yazar. Burada en tepedeki dosyayı indir.

    murat murat (12492)