Vulkan run time libraries nasıl kaldırılır?

Selamun aleyküm arkadaşlar nvidia ekran kartını kurduktan sonra Vulkan run time libraries kurulmuş hangi sürümü kurarken geldi bilmiyorum her seferinde nvidia ekran kartını manuel olarak kurduğumda kurulum ekranı geldiğinde özel (gelişmiş) > ileri temiz kurulum yazısına tiki koyuyorum >ileri diyorum nvidia grafik sürücüsünü geforce experienceyi kaldırıp bilgisayarı yeniden başlatıp bilgisayar açıldığında kurulum ekranı otomatik kurulum ekranı geliyor diyecegim o ki Vulkan run time libraries şuan bilgisayarımda kurulu bir sonraki nvidia ekran kartı güncellemesi geldiğinde yukarda anlattığım gibi yapsam yani indirdikten sonra indirdiğim dosyayı açıp manuel kurulum ekranı geldiğinde  özel (gelişmiş) > ileri temiz kurulum yazısına tik koyup ileri dersem nvidia grafik kartı ve geforce experience kaldırdığında bilgisayarı yeniden başlatmamı istiyor yeniden başlatsam bir sorun olurmu lütfen cevap verin arkadaşlar

efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
8 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Dostum Vulkan, Google ve Khronos Group ortaklığında geliştirilen mükemmel bir API. NVIDIA son sürücüsünde bu API'ye destek verdi. Yani olumsuz bir durum değil. Vulkan'ı kaldırmak istemeni anlamadım. Geçtiğimiz günlerde böyle bir soru sorulmuştu. Aşağıdaki bağlantıdan detaylı bilgileri alabilirsin.

    Vulkan run time libraries nedir?

    brsozl brsozl (1961)
    8 yıl önce cevaplandı

      arkadaşım kaldırmak istediğimi nerden çıkarttın bir sonraki nvidia ekran kartı güncellemesinde temiz kurulum yapıyorum diyorum sürücüler otomatik şekilde kalktığında benden bilgisayarı yeniden başlatmamı istiyor öyle yapsam bir sorun olurmu diyorum ayrıcı sorunun başlığınıda degiştirmişin

      efsaneemrahylz efsaneemrahylz (247)
      8 yıl önce cevaplandı

      • Yazdığın soruyu bir daha oku bakalım bir şey anlayacak mısın? Ne dediğin anlaşılmıyor. brsozl 8 yıl önce