.vvv uzantılı dosyaları çözme işleminde son aşamada takıldım

Çok saygıdeğer arkadaşlarım tarif ettiğiniz gibi tüm adımları uyguladım

12.adımda kafama bir şey takıldı şifreli dosyaları çözme aşamasında Decrytp All butonunu sectiğim zaman uyarı kutusu çıkıyor EVET HAYIR İPTAL uyarı ingilizce çevirisinide yaptım ama tam olarak anlayamadım dosyların orjinalinidemi siliyor evet dersem 2 paragraf şeklinde uyarı verilmiş 1.sinde evet diyeceğim ama 2.kısmı çeviri yaptığımda hayır demem gerekiyor bu seferde ben dosyaların orjianli kalsın tüm .vvv uzantılı dosyalarım çözülsün istiyorum bir zahmet ilgilenebilirmisiniz şimdiden çok teşekkür ederim BAŞARILAR SAYGILAR...

Edit: Do you want to delete original encrypted files after decryption? ekranında orjinal dosyaları korumak için hangi cevabı vermeliyim.

ilkerr ilkerr (3)
7 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    @hakan beyin tarifini uygulayın olmasa bunuda deneyebilirsinizdaha önceden alattin hoca bir paylaşım yapmış çok dikkatli uygularsanız dosyalarınızı açarsınız. http://uzmanim.net/soru/vvv-uzantili-dosyalarin-sifresi-nasil-cozulur/64342

    candan candan (4301)
    7 yıl önce cevaplandı

    • @alattin hocanın verdiği linkteki çözümü yaparken aşamalardan birinde takılmış onu soruyor Candan ;) hakan 7 yıl önce
    • ben yeniden tarif ettim @hakan bey açtı dosyalarını tamam candan 7 yıl önce
    • emeğine sağlık candan hakan 7 yıl önce
    • sizlerin sayesinde öğrendiklerimizi uyguluyoruz bende teşekür ederim sizlere candan 7 yıl önce

    No dersen orjinal dosyalar tutulur ve dosyalar çözülür.

    Yes butonunu tıklarsan orjinal dosyalar silinir de dosyalar çözülür. Orjinal dosyadan kastım .vvv uzantılı dosyalar.

    hakan hakan (15424)
    7 yıl önce cevaplandı

      CANDAN HOCAM SİZE NE KADAR TEŞEKKÜR ETSEM AZDIR BİLGİSAYARIMDAKİ TÜM ŞİFRELENMİŞ DOSYALARIMIN HEPSİ TEMİZLENDİ .VVV DİYE BİRŞEY KALMADI TÜM RESİMLERİME BELGELERİME TEKRAR KAVUŞTUM EMEKLERİNİZE SAĞLIK BAŞARILARINIZIN DEVAMINI DİLİYORUM SAYGILAR TÜM UZMANIM.NET AİLESİNE...

      ilkerr ilkerr (3)