.vvv uzantılı virüsün çözümü ile ilgili son aşamada takıldım.

Sizin makalenizdeki gibi herşeyi adım adım yaptım.Tam dört gün boyunca cmd komut ekrarnında rakamlar çıkıp çıkıp durdu. Sonrasında "could no open rels0.dat for reading" hatası verdi.

Neyi nasıl yapmam gerekiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

hasanar7 hasanar7 (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sorun Yafu'dan kaynaklanıyor. Önerim aşamaları tekrar ederek başka bir bilgisayarda işlemi denemeniz.  Aşamalara sıfırdan başlayın ve mümkünde güçlü bir bilgisayarda bu işlemi yapın. İşlem çok daha kısa sürecektir.

    alattin alattin (16999)
    7 yıl önce cevaplandı

      alattin bey ilginize teşekkür ederim fakat bu söylediğiniz vvv uzantılı virüsü çözmüyor. Makalenizi okudum adım adım uyguladım fakat vvv uzantılı dosyaları çözmedi.

      hasanar7 hasanar7 (1)
      7 yıl önce cevaplandı

      • Haklısınız, .xxx, .ttt, .micro, .mp3 için geçerliydi o çözüm. Tekrar kontrol ettim. Cevabımı güncelleyeceğim. alattin 7 yıl önce
      • Ne yazık ki elimde başka bir bilgisayarım yok. Dosyayı size göndersem sizin key'i bulabilme ihtimaliniz varmı? İlginiz için teşekkür ederim. hasanar7 7 yıl önce