vvv. uzantısı not found sorunu

merhaba kolay gelsin. ben vvv. uzantısından dosya kurtarma yazınızı okuyup uyguladım ama son aşamada key kısmında NOT FOUND Yazıyor nasıl çözebilirim yardım ederseniz memnun olurum. şimdiden teşekkürler

enesw252 enesw252 (1)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Tüm işlemleri başka ve daha güçlü bir bilgisayarda denersen sorun çözülecektir diye düşünüyorum. Çözümde anlatılan işlemleri virüs bulaşan bilgisayarda yapmak zorunda değilsin. Key NOT Found yani anahtar bulunamaması sorunu bazen ortaya çıkıyor. Ben aynı işlemi farklı bilgisayarda yaptığımda sorun düzeliyor.

    hakan hakan (15409)
    6 yıl önce cevaplandı

    • o şekilde deneyeceğimü enesw252 6 yıl önce