Wallpaper Engine fotoğraf filtreleme

Wallpaper Engine kullanıyorum. Ancak, müstehcen, açık saçık fotoğraflar var. Bunları engellemem mümkün mü? Filtreleme var mı? Be yapacağım? Teşekkürler.

ebuhasan ebuhasan (30)
5 yıl önce sordu

Toplam 1 Cevap

Buradan ayarlayabilirsin. Veya pencereyi biraz daha aşağı kaydır. +18 içerikler benim gördüğüm kadarıyla genellikle animelerde oluyor. Ben animeleri engelleyerek çözmüştüm sorunu.

toprak34 toprak34 (2026)