Wampserverda permission 777 izinlerini nasıl verebilirim?

Arkadaşlar elimdeki scriptte permission izinleri istiyor.bunu wampserverda yapmalıyım.Nasıl yapabilirim?

sapphire sapphire (66)
5 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Merhaba,

    777 izini Cpanel'den ya da ftp'den verebilirsin, ben size cpanelden Dosya yöneticisin'den göstereceğim.

    • Dosya Yöneticisi'ne tıklayın.

    • Dosyalarınız neredeyse o klasör'e girin.

    NOT: Benim site'nin dosyaları farklı ben örnek olarak kendi dosyalarımdan göstercem, aynı işlemi yapacaksın.

    • System/database.php bulun tıklayın, yukarıdaki izinler'e tıklayın.

    • Burada kutucukların hepsini isaretleyip Chance permission'a tıklayın.

    Hepsi bu kadar, ftp'dende yapabilirsin cpanel'den de yapabilirsin, hepsi aynı yöntem.

    ilkaybaki ilkaybaki (236)
    5 yıl önce cevaplandı

    • @ilkaybaki hocam size iki sorum var: 1)Hangi hostingi kullanıyorsunuz? 2)Bende cpanelde yapabilirim ama wampserverda yapmam lazım.O yüzden size sorum wampserverda nasıl yapabilirim? sapphire 5 yıl önce
    • 1. Ben kendi hosting bayimi kullanıyorum. 2. sana tavsiyem https://www.apachefriends.org/tr/index.html kullan, burada FTP giriş var dediğimi yapabilirsin ftp'den xampp kullanarak. @sapphire ilkaybaki 5 yıl önce
    • @ilkaybaki hocam sağol bu dediğini wampserverda yapamaz mıyım?Çünkü benim pcde wampserver yüklü ben buna alıştım. sapphire 5 yıl önce
    • Wampserver kullanmadığım için bilmiyorum ama sana verdiğim program ftp mysql.. dahası özellik var. ilkaybaki 5 yıl önce