WanaCrypt0r antımalware hakkında

bildiğiniz uzere bu fıdye vırusuyle ılgılı bu antımalware paylaşmıstınız(EMISOFT)....ben bunu yükledim hatta lisans anahtarınıda buldum tam sürüm yaptım ancak kısmı korunuyor dıyor tam surum olmasına karsın...güncellemeler kısmında virus tanımlarını guncelle diyorum guncellemıyor..acaba lisansmı gecersiz....tavsiye ederim guzel program azıcık buyuk ama olsun sistemde yormuyor kanımca...

researcher09 researcher09 (1)
6 yıl önce sordu

  • uzmanımnett kurallarında yasal olmayan lisans lama yöntemine veya crack işlemine yardımcı olmazlar burda sizin uzmanım net kuralları hakkında bilginiz olmayabilir normaldir candan 6 yıl önce
  • özür dılerım bılmıyordum....ama ogrenıyorum sagolun researcher09 6 yıl önce
  • nick ismim o yüzden araştırmacı yazdım :)) researcher09 6 yıl önce

Toplam 3 Cevap

bu soruma yanıt gelmedı kımse yok sanırım yada cok soru sordum

:))))))

researcher09 researcher09 (1)
6 yıl önce cevaplandı

Emsisoft anti-malware, muhtemelen illegal lisansı tespit etmiş ve güncelleme yapmana izin vermiyor. Sorunun tamamen crackli yazılım kullanmandan kaynaklanıyor.

Crack vs gibi konularda sorulan sorulara genelde cevap vermiyoruz. Emsisoft bize fidye virüsü konusunda destek veriyor ve çoğu fidye çözme yazılımını ücretsiz dağıtıyor. O sebepten kendilerine sempatimiz var.

alattin alattin (16984)
6 yıl önce cevaplandı

    Bu zararlı yazılımdan korunmak için bu site Emsisoft Anti-Malware önermiş olabilir. Ama başka ücretsiz seçenekler de var. Onları da unutmamak lazım bence. Zaten bu ransomware tanındığı için bilindik yazılımların veritabanına eklediklerini düşünüyorum. Bence önemli verilerini yedekle yedeklemediysen en önemlisi.

    kalemlik100 kalemlik100 (14)
    6 yıl önce cevaplandı

    • size gücenmek olurmu...her zaman soylerım sayenızde cyrptolu resımlerımı kurtardım....Allah razı olsun sızden...aslında tahmın etmıstım bıeaz cracklı muhabbetını...deneme suresı bıtınce b.sayardan kaldırıcam ama güzel bı program...bazı programlar gıbı kasmıyor...ben normalde antıvırus programı kullanmıyorum mıcrosoftun security yanı Windows defender programını kullanıyorum bu benı korumaz mı... researcher09 6 yıl önce
    • @researcher09 Aslında Windows Defender hâlen iyi değil bence. Norton, Bitdefender, Kaspersky gibi kaliteli ürünlere yönelmenizi öneririm. Ücretsiz derseniz Panda ya da Avira idealdir. Ayarlarıyla aşırıya kaçmadan oynarsanız ve bilinçli bir kullanıcı iseniz sorun yaşayacağınızı düşünmüyorum. kalemlik100 6 yıl önce