Warning: Suspected Phishing Site Ahead!

Whatsapp üzeriden telefonuma bir link geldi. Linke gitmek istediğimde karşıma Warning: Suspected Phishing Site Ahead!
This link has been flagged as phishing. We suggest you avoid it.
What is phishing?
This link has been flagged as phishing. Phishing is an attempt to acquire personal information such as passwords and credit card details by pretending to be a trustworthy source.

yazan bir sayfa geliyor. Bu sayfa ne anlama geliyor?

Anonim Anonim (156)
2 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Warning: Suspected Phishing Site Ahead! uyarısının anlamı girmek istediğin site bir e-dolandırıcılık sitesi anlamına geliyor. Yani web sitesi güvenilir değil. O siteye girme.

    phishing,  oltalama denilen yöntemle kişilerden bilgi çalmayı hedefleyen siber dolandırıcılık yöntemidir Bu yarıda girmek istediğiniz sitenin dolandırıcılık amaçlı kullanıldığını size haber veriyor

    hakan hakan (15409)