Watch Dogs 2'de düşük ayarlarda bile 15 FPS alıyorum, nedeni ne olabilir?

Arkadaşlar Watch Dogs 2 oyununu düşük ayarlarda oynasam bile 15-24 arası FPS alıyorum, genelde hareket anında drop yaşanıyor ve FPS değeri 14'e kadar düşebiliyor. Problem ne olabilir?

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Ekran kartı: AMD 6900

Ekran kartı belleği: 4848 MB (Core 855 MHz)

Sistem belleği: 10 GB

İşlemci: AMD FX 6100, 6 çekirdekli

İşletim sistemi: Windows 8.1 Pro

DirectX sürümü: DirectX 9.0C

Sabit disk: 1 TB

///////////////////////////////

Anakart chipseti: AMD

Monitör: Sync Master B1930, SouthBridge: AMD 3300Hz

////////////////////////////////////

18.5 inç

Yatay Frekans: 20-61 Khz

Dikey Frekans: 56.75 Hz

Gamma 2.20

Bağlantı: Ethernet

///////////////////////////

No Disk Reader

freshkubz freshkubz (1)
6 yıl önce sordu

  • Böyle soru sorulmaz, çok yanlış! Uzmanim.net üyeleri müneccim olmadıkları için yaşadığın problemin ne olduğunu bilemezler. Sadece sistem özelliklerini yazmışsın, onun dışında hiçbir detay yok. FPS sorunu demişsin başlıkta ama, ne tür bir sorun? Örneğin FPS düşüşü mü yaşıyorsun yoksa beklediğin FPS'i alamıyor musun? omercik 6 yıl önce
  • @freshkubz Kaç FPS alıyorsun? Bunu yazman gerek. Sistem özelliklerin kaldırıyor gibi gözüküyor. toprak34 6 yıl önce

Toplam 1 Cevap

Ekran kartın biraz kötü görünüyor. FPS'nin kötü olması bundan kaynaklanıyor olabilir. Yinede sen oyununu Game Booster ile aç.

Edit:

Sistem geri yükleme yapabilirsin.

Sistem geri yükleme nasıl yapılır? (tıkla)

toprak34 toprak34 (2026)