Watch Dogs 2 düşük fps sorunu

Watch Dogs 2 oyununda en düşük ayarlarda bile 40-50 fps alıyorum. Sizce sorun nedir?

intel core i5 3.2GHz 4460 işlemci

asus h97-pro ddr3 1600Mhz anakart

gskill 8gb ripjaws ddr3 ram

wd 3.5'' 1 tb caviar blue SATA 7200Rpm  WD10EZEX haddisk

windows 10

asu gtx960 rog strix 3gb gddr5 dx12 nvidia geforce ekran kartı

xigmatek asgard 382 pure black 600w midt kasa

sıcaklık değerleri: cpu 45 anakart 36 ekran kartı 59

Yorumlarınızı bekliyorum

gncr gncr (9)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Kullandığınız sistemde gtx serili bir nvidia ekran kartı bulunuyorsa bu tür sorunları yaşamanız normal.Nvidia ekran kartına sahip bilgisayarlarda genellikle intel'in HD serisinden f/o tipi ekran kartları da bulunur.Yani bilgisyarınız 2 ekran kartına sahip.Watch Dogs 2 oyunu da gücü yetersiz olan Intel HD grafik kartını seçmiş bunun sonucunda bu sorunu yaşamış olabilirsiniz.

    1-Bunun için Öncelikle Nvidia denetim masasına giriş yapın.

    2-Ardından "3D Ayarlarının yönetilmesi" kısmına girin.

    3-Daha sonra "Program ayarları" sekmesine girin.

    4-Bu sekmeden Watch Dogs 2 oyununu seçerek Yüksek Performanslı Nvidia işlemcisi ile çalıştırı seçin ve uygula butonuna basarak çıkış yapın.

    mhmtakarsuu mhmtakarsuu (1)
    7 yıl önce cevaplandı

    • denetim masasında öyle bir sekme bulamadım, ayrıca başka bir nedenden kaynaklandığını düşünüyorum gncr 7 yıl önce