WatchDogs2 düşük FPS sorunu

Sistemim Gtx1650super R5 1600Af 8gbram 240gbssd

En düşük ayarlar 1080p de şehir içi 30 40 fps arası alıyorum gpu kullanımı az max 60 gördü çözümü nedir acaba ?

elmorss elmorss (1)
3 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bilgisayarının anakartının modeli nedir?

    Bilgisayarının Windows sürümü güncel mi?

    Driverlerin güncel mi?

    darkcrak darkcrak (5168)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Anakartım:Biostar b450mh windows güncel ekran kardının yeni versiyonunu 3 gün önce yükledim. elmorss 3 yıl önce

    Ayarları düşüğe alma, ekran kartına yüklen. Grafik ayarlarını yükseltip dene, bir kaç ayarı düşürebilirsin shadow gibi.

    hydra hydra (3800)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Yok hocam ultrayla very low arasında 3-5 fps fark var bi türlü çözemedim. elmorss 3 yıl önce
    • Watch Dogs 2'nin optimizasyonu sorunlu diye duymuştum, başka oyunlarda oluyor mu düşük FPS sorunu ? @elmorss hydra 3 yıl önce
    • Yok hocam pubg ultrada 80 civarı alıyorum galiba ram lazım bu oyun için. elmorss 3 yıl önce
    • RAM lazım değil, RAM alırsanız RAM'den kaynaklı dropları giderirsiniz, FPS'iniz 2 - 3 anca artar. Diğer oyunlarda sıkıntı yoksa oyunun optimizasyonu ile alakalıdır @elmorss hydra 3 yıl önce