WaterFox ve Vivaldi nasıl bir tarayıcı?

Merhaba;

Artık Chrome'un takılmalarından bıktım. WaterFox diye bir tarayıcı buldum. Waterfox nasıl bir tarayıcı? Ayrıca; Vivaldi diye bir tarayıcı daha buldum. Operadan hızlı olduğu söyleniyor.

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Waterfox'u bilmiyorum ama Vivaldi'yi bir zamanlar kullanmıştım, eklenti veritabanı çok az. Çoğu eklentiyi manuel olarak dosyasını bir yerden bularak tarayıcıya kurman gerekiyor. Mesela adblocku bulmam çok zor olmuştu, ama denemeni tavsiye ederim.

    Aradabir farklılık iyidir :)

    omercik omercik (9418)
    6 yıl önce cevaplandı

      waterfox bilmem ama vivaldi renkli bir kişiliksen kesinlikle dene

      birhankg birhankg (21)