watsapt geçmişini kökten silme

watsap geçmişimim tüm medya sohbet her ne varsa temelli silinmesini istiyorum. bu konuyla ilgili acil destek rica ediyorum

ynam ynam (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Play Store'den CCleaner indirin. Eski Whatsapp Yedeklemeleri, Gönderilen-Alınan Ses, Video, Resim ve Kaydedilen Küçük Resim Önbelleklerini komple analiz edip istediğinizde silen bir temizlik uygulamasıdır. Bu işlemlerden sonra mesajlarınızı el ile (manuel olarak) silersiniz. Zîra mesajları da silmek için bildiğim bir uygulama olsa paylaşmaktan çekinmezdim.

    araz01 araz01 (291)