wcx nedir? wcx'e yatırım yapmalımıyız?

Merhaba;

1 aralık'a kadar wcx'e kayıt olursak 5 dolar değerinde wcx veriyorlarmış. Ne kadar güvenilir? İleride bitcoin gibi olursa diye sordum :)
ekşi sözlük - wcx

@alattin

toprak34 toprak34 (2026)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Her gün yeni altkoin çıkıyor. Şuan wcx için 1.102.231 kişi kayıt olmuş. Bana göre bu sanal paraların kumar oynamaktan hiç bir farkı yok. Bu elbette kişisel görüşüm. Sonuçta ben ekonomi uzmanı değilim.

    CoinMarketCap üzerinde tam 1323 altkoin var. Herkes bir coin çıkarabiliyor. Üretilen ne var? Arkasında kimler var o da bilinmiyor. Çoğu zaten başarısız oluyor.

    wcx güvenilir mi bilemem, dolandırıcı diyenler de oldukça fazla :) İlerde bitcoin olmaz ama onu söyleyebilirim.

    alattin alattin (16999)