Wd ve Seagate arasında fark varmıdır ?

Arkadaşlar ssd'min yazma hızı ve performans ve sağlığı düşüyor bende hdd almak istiyorum ama karar veremedim hangisi daha iyi wd mi Seagate mi.

Ssd nin performans 80 sağlık 98 , yazma hızı 300 200 bazen 100 oluyor.

andromobil andromobil (76)
2 ay önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Marka olarak Seagate vs Wd  karşılaştırmak yanlış olur. Model bazında karşılaştırmak lazım. Hem seagate hem de westerdigital kaliteli markalardır ve yıllardır disk üretirler.

    Her iki markadan birbirine yakın bütçede iki SSD diski karşılaştırmak mantıklı olur.

    murat murat (12517)
    2 ay önce cevaplandı

    • Kardeşim anlamamışsın ben ssdlerin yazma hızı çabuk düsüyor diye hdd alacam ama wd ble mi alsam yoksa segate barracuda mı alsam bilemedim 500gb andromobil 2 ay önce