we're sorry we can't open because we found a problem with its contents

Selam hocam. Word Excel dosyalarimi aciyorum                 we're sorry we can't open because we found a problem with its contents   soyle sorunla karsilasiyorum. Muhum dosyalarim var flass bellekde ancak hic biri acilmiyor. Word ve ya Excel dosyalarimdan hangi birini vuruyorum uzerine aciliyor acildiqdan sonra              we're sorry we can't open because we found a problem with its contents  soyle bir sorun veriyor. Lutfen yardim edin

proqram proqram (-7)
4 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    We're sorry. We can't open dosya_adi.xlsx because we found a problem with its contents hatası için şöyle bir çözüm buldum

    Şöyle bir çözüm buldum denemekte fayda var. Excel ya da Word uygulamasını kapat.

    1. Windows ve R tuşlarına bas.
    2. AÇılan çalıştır penceresine şunu kopyala yapıştır: %appdata%
    3. Enter tuşuna bas.
    4. Bu komut karşına C:\Users\Hakan\AppData\Roaming gibi bir pencere açacak.
    5. Bu klasörde \Microsoft\Templates klasörüne git.
    6. normal.dotm dosyasını bul ve sil.
    7. Şimdi belgelerini tekrar açmayı dene
    hakan hakan (15424)