We're working on getting this fixed as soon as we can.

Facebook'a girmek istediğimde We're working on getting this fixed as soon as we can. gibi bir mesaj alıyorum. Bu mesajın anlamı nedir? Neden Facebook'a girmek istediğimde karşıma We're working on getting this fixed as soon as we can. hatası geliyor?

Facebook We're working on getting this fixed as soon as we can. hatasının çözümü nedir?

hakan hakan (15424)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Facebook We're working on getting this fixed as soon as we can. hatasının anlamı Facebook sunucularında bir sorun olduğu ve Facebook ekibinin bu sorunu düzeltmeye çalıştığıdır.

    Bu durumda sizin yapabileceğiniz bir işlem yok. Sorunu tüm Facebook kullanıcıları yaşıyor demektir. Facebook We're working on getting this fixed as soon as we can. sorununun düzelmesi için sadece beklemeli ve daha sonra tekrar denemelisiniz.

    Facebook sunucuları bazen aşırı yüklenmeden dolayı veya farklı teknik sepeblerden çalışamaz duruma gelir. Bu gibi durumlarda Facebook kullanıcılarının yapabileceği bir işlem yoktur. Facebook Teknik ekibi tarafından sorunun çözülmesi gerekmektedir.

    hakan hakan (15424)