web ayarlarını nasıl yaparım

cep telefonumdan  webe  nasıl  girerim  gogola  facebook  a  girmek  için hangi  kısımdan  ayarlamalıyım

talat talat (1)
9 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Android veya İos Kullanıyorsan böyle bir ayar yapmanıza gerek yok uygulamaları indirip giriş yapabilirsiniz.

    dyildiz dyildiz (183)
    9 yıl önce cevaplandı

      Web'e tam şekilde hükmedebilmek için http://www.ucweb.com/  bu programı kurmanızı öneririm 2009'dan beridir kullanıyorum  nokia ile başladım şuan telefonum samsung note 2 ve bence bu programı kurmalısınız bu programla herşeyi yapabilirsiniz.

      mujdatsayar mujdatsayar (57)