Web push nedir

25 ocak 2018 uzmanim.net güncellemesini okurken grdüm web push yazıyordu bu ne demek

ozgurlol ozgurlol (268)
6 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Web push, basitçe telefona, tablete, bilgisayara sen sitede dahi olmasan bildirim, mesaj yollanabilmesini sağlayan bir teknoloji.

    Ayarlar bölümünden anlık bildirimleri, örneğin telefonunda açarsan, sen uzmanim.net'te olmasan dahi bildirim gelir. Örneğin soruna cevap yazıldığında bildirim alırsın.

    alattin alattin (16984)