Web sayfalarında her yerde karşıma link ve reklam çıkıyor

Pc'ye bir virüs geldi galiba sayfalarda durduk yere linkler çıkıyo bu sitede bile oluyor normal bi yazı linke dönüşüyor ve fare üstüne gelince bir reklam açılıyor bunu nasıl bir virüs nasıl kaldırabilirim? veya hangi programla bu linklerden kurtulabilirim?  Windows 8.1 kullanıyorum.

kerem52 kerem52 (37)
9 yıl önce sordu

  • Burada herkes yardım etmek için bulunuyor. Lütfen bu tür başlıklar ile soru sormayın. Sorunuzu ifade eden başlıklar kullanın. alattin 9 yıl önce
  • Soru düzenlenmiştir. murat 9 yıl önce

Toplam 2 Cevap

    çok saolun malver-bytes sayesinde oldu

    kerem52 kerem52 (37)
    9 yıl önce cevaplandı

    • Geçmiş olsun :-) temmuz 9 yıl önce