web sayfası üzerinde başka sayfa gösterme

merhabalar,

web sitesinde ilk açılış ekranında otomatik açılan bir sayfa göstermek istiyorum, ama popup değil. Tarayıcılara takılmadan sayfayı nasıl gösterebilirim? javascript örnekler buldum, ama en sorunsuz çalışan konusunda bilgi verirseniz sevinirim.

hikmety hikmety (50)
9 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Başka sayfadan kasıt kendi web sitesi içerisinde mevcut sayfalardan birisi mi yoksa tamamen başka bir site sayfası mı?

    Modal ile yada iframe ile gösterebilirsin. Hatta modal içerisinde safayı bile gezebiliyordu galiba.

    tyhn tyhn (16)