Web sayfasını indirip nasıl offline gezebilirim?

Aşağıdaki linkte bir sayfa var.Python 3 yazan yerin altında çubuk ile ilerletilip gözüken bir kod alanı var.

https://www.geeksforgeeks.org/python-program-to-print-all-even-numbers-in-a-range/

Ben sayfayı komple indirip sonra internet olmadan inceleyebilmek istiyorum.Resim olarak çeken tarayıcı eklentileri var.Ancak aşağıdaki resimde kımızı renkte kastettiğim gibi çubuğun ilerletilip kod alanını tamamen resmini çekemiyor o eklentiler.Ben sayfayı komple indirip offline gezebilmek istiyorum.Bunu nasıl yaparım?

b0fpdvv.png (hizliresim.com)

Lütfen yardımcı olun

sapphire sapphire (66)
1 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Sayfada boş bir yerde tıklayarak (Chrome,  Brave gibi bir tarayıcı için) Farklı Kaydet seçeneği ile sayfayı bilgisayarına indirebilirsin.

    Sayfadaki tüm linkleri indirmek ya da daha farklı senaryolar için  WebCopy kullanabilirsin.

     WebCopy indirmek için tıkla.

    https://www.cyotek.com/cyotek-webcopy/downloads

    WebCopy bir web sitesinin bir bölümünü ya da üm web sitesini indirmek için kullanılır. Büyük web siteleri için tam indirmeyi kullanmanı önermem. Parça parça indirebilirsin.

    murat murat (12492)
    1 yıl önce cevaplandı

    • Sorunum hala devam ediyor tek bir sayfayı nasıl komple indirebilirim? sapphire 1 yıl önce

    Arkadaşlar sorunum devam ediyor.Yardımcı olur musunuz? httrack ve webcopy işe yaramadı

    sapphire sapphire (66)