Web sayfasının alt kısmına gizli bölme nasıl yaparım?

https://hizliresim.com/3qpGnM

Yukarıdaki resimde anlattım html olarak kodlama istiyorum.Web sayfasının alt kısmında gizli bir bölme olmasını ve kimsenin bu alana girememesini istiyorum.Bana yardımcı olacak var mı?

sapphire sapphire (66)
6 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    Bu alanı ne için kullanmayı planlıyorsun ?

    flakysob flakysob (1)
    6 yıl önce cevaplandı

      Eğer sadece basitçe gizlemek istiyorsan, Javascript, Jquery ile yapabilirsin.

      Ama daha ciddi bir koruma istiyorsan o zaman sunucu taraflı bir dilden destek alman gerekir: Asp.net, Php gibi

      Böylece if else gibi koşul ifadeleri kullanabilirsin. "Eğer kullanıcı adı XXX ise o zaman şu alanı göster" gibi kodlar yazabilirsin.

      alattin alattin (16999)
      6 yıl önce cevaplandı

        Eğer sadece metni gizlemekse display none kullanılabilir.

        Örneğin bir class adını şu şekilde girebilirsiniz;

        h1.hidden {
            display: none;
        }

        soulpierce soulpierce (1)