Web sayfasının javascript kodlarının bir kısmını nasıl kaydederim?

Kırmızı ile işaretlediğim alanı kaydetmek istiyorum.Bunu nasıl yaparım.Çünkü normal kaydetmek istediğimde sayfa kodlarının tamamını kaydediyor.Notepad e yapıştırınca karışık oluyor.Hiçbirşey anlamıyorum.

sapphire sapphire (66)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Bahsettiginiz alanlar html etiketlerine ait id'ler.  Yani javascript degil.

    Nasil almak istiyorsunuz kod ile mi? Soruyu biraz daha detaylandirirsaniz iyi olur

    Ek:

    <ul> etiketini sağ tuşla tıkla açılan pencereden copy > copy outerHtml'i seç.

    Not defterini aç. Sağ tuşla tıkla yapıştır'ı seç.

    Tüm <ul> içindeki kodlar gelecektir. Daha sonra CTRL + H tuşlarına birlikte bas. Aranan bölümüne <li id="cc-thumb- yaz tümünü değiştir'i tıkla.

    Yine CTRL + H tuşlarına bas. Arana bölümüne class ile başlayan satırın tümünü yapıştır. En basit bu şekilde ID'ler içinden istediğini alırsın.

    alattin alattin (16984)
    7 yıl önce cevaplandı

    • Hayır text ile alsam yeterli ama html kodunu kopyala yapınca tüm kodlar kopyalanıyor.Ben sadece kırmızı ile işaretlediğim alanları kaydetmek istiyorum.Ve bu bazen çok uzun oluyor.Bir sayfaya sığmıyor.Bunu nasıl yaparım? sapphire 7 yıl önce
    • Kod ile alsam da olur farketmez sapphire 7 yıl önce
    • @sapphire ek yaptım alattin 7 yıl önce

    Arkadaşlar yardımınızı bekliyorum.Gerçekten çok uğraştım ama bulamadım.

    sapphire sapphire (66)