Web sayfasının teması nasıl indirilir?

Merhabalar http://www.guillaumetomasi.com/  sitesinde temayı indirmeye çalışıyorum, bir türlü indiremedim.Tüm dosyaları nasıl indirebilirim?

Denediğim yöntemler: teleport, winhttrack, chrome developer console

faruks faruks (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 2 Cevap

    Site JavaScript ağırlıklı olduğu için denemiş olduğunuz indirme programlarının başarısız olması normal. Program ile indirme yüksek ihtimalle tüm programlarda başarısız olacaktır.

    Ancak manuel şekilde indirme yapabilirsiniz. Sağ tıklayıp sayfa kaynağını görüntüle seçeneğine tıklayarak el ile indirebilirsiniz. Resimler javascript kodları içinde bulunduğu için program bunları alamayacaktır. Bu nedenle de tek tek indirmen gerekecek. Bu da oldukça zahmetli bir iş.

    damlakoc damlakoc (1391)
    7 yıl önce cevaplandı

      Otomatik program ile indirmen zor. Fazlaca javascript var. Bazı resimler javascript ile çağırılıyor. Bu sebepten indirme programları js içindeki resimlerin linklerini bulamaz.

      hakan hakan (15424)