Web siteden çıkış yapmama rağmen çıkış yapılmıyor.

Üyesi olduğum her gün güncellenen bir web siteden çıkış yapmak istiyorum fakat çıkış yapılmıyor ve aynı zamanda web sitenin menü seçeneklerinden bir seçeneği seçtiğimde değişen hiçbirşey olmuyor ana sayfada kalıyor. Acaba Yandex Browers ayarlarından geçmiş verilerimi temizlemek gerekiyor yada bir ayarlama mı yapmak lazım ? Bu durumda ne yapmalıyım ? Kullandığım varsayılan tarayıcı (Yandex Browers'dır.) İşletim sistemim Windows 7'dir.

lucas77 lucas77 (199)
3 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Farklı bir tarayıcı ile denemelisin.

    "Beni hatırla", "Çıkış" yap gibi seçeneklerde web siteleri genelde bilgisayarına Cookie denen küçük bir dosya atarlar. Çıkış yaptığında bu dosya silinir.  Beni hatırla dediğinde  bu dosya oluşturulur. Mantığı basittir.  Sorun sitede de olabilir. Bu sebepten başka tarayıcı ile önce denemende fayda var. Chrome ile de çıkış yap dediğinde çıkış yapılmıyorsa sitede bir sorun vardır.

    alattin alattin (16984)
    3 yıl önce cevaplandı

    • Yanıtladığınız gibi web sitede problem var. Başka bir tarayıcı dan denendim sorun çözülmedi. lucas77 3 yıl önce
    • @lucas77 oluyor bazen programcılar da hata yapıyor :) alattin 3 yıl önce