Web siteme girince HTTP Error 503. The service is unavailable hatası veriyor ne yapabilirim?

Chorme kullanıyorum ve neye girmek istersem o girdiğim site HTTP Error 503. The service is unavailable hatası veriyor.

creepypastaforever creepypastaforever (1)
7 yıl önce sordu

    Toplam 1 Cevap

    Soru biraz karışık olmuş, eğer kendi web sitene girdiğinde HTTP Error 503 hatası alıyorsan bu durumda web sunucunun servislerinin çalıştığından emin olmalısın. Örneğin IIS web sunucuda http error 503. the service is unavailable hatası web servisinin ya da web sitenin app'inin durduğu anlamına gelir. Yeniden başlatmalısın.

    Herhangi bir web sitesine girdiğinde  HTTP Error 503 alıyorsan muhtemelen proxy ya da VPN kullanıyorsundur ve bu hizmet çökmüştür. Bu sebepten karşına  HTTP Error 503 hatası geliyordur.

    alattin alattin (17014)