Web siteme nasıl şifre koyabilirim ?

Benim bir web sitem var ve ben bu sitenin girişine şifre koymak istiyorum. Sitem html . İnternetteki bazı html kodlarını denedim fakat olmadı. Site düzenleyicim sites.google.com . Lütfen yardım edin.

mlekesizzz mlekesizzz (40)
3 yıl önce sordu

    Toplam 3 Cevap

    HTML sayfalara şifre koyamazsın.

    Sitenin dinamik bir yapısı olması lazım: asp, aspx, php gibi

    Javascript ile bir şeyler yapılabilir ama kırılması çok kolay olur, güvenli olmaz. Ya da sunucu taraflı bir ayarlama yapman gerekir. Bu da sites.google.com üzerinde mümkün değil diye biliyorum.

    alattin alattin (16984)
    3 yıl önce cevaplandı

      html sayfana şifre koymak sebebin ne tam olarak ne yapmak istiyorsun..

      krsn krsn (233)
      3 yıl önce cevaplandı

        @krsn içine gizli bilgiler koymak istiyorum ama şifre nasıl koyulur html siteye bilmiyorum sadece şifreyi bilenler siteye girebilsin istiyorum

        mlekesizzz mlekesizzz (40)
        3 yıl önce cevaplandı

        • @mlekesizzz html sayfaya şifre koyamazsın koysan bile pek anlamı olmaz .. krsn 3 yıl önce